štěňata Kavalír King Charles španěl - Cavalier king charles spaniel puppies

VOLNÁ ŠTĚŇÁTKA

TRI fenka nar.29.5.2022 /Fauna ze Stareho dvora x Heartbreaker Laguna Love - import/ k zadání, vhodná do chovu i na výstavy, po výstavně úspěšných a zdravotně sledovaných rodičích.

RU fenka nar.21.5.2022 /Goldie ze Stareho dvora x Heartbreaker Laguna Love - import/ k zadání, není vhodná do chovu - momentálně nekorektní skus.

Rodiče i prarodiče je možné vidět, všichni zdravotně sledováni. Chovatelský servis, úprava srsti, výživové poradenství, hlídání v době dovolených a další. Další informace telefonicky 721 927 824.

VOLNÁ ŠTĚŇÁTKA

Nabízím k reservaci RU fenky, RU a BH pejska nar. 21.5.2022.

Velmi zajímavý rodokmen:
otec import Heartbreaker Laguna Love by Cavashon MCDreamy/Australia/
matka Goldie ze Stareho dvora by Lagiva Back in Style/Litva/.

Rodiče i prarodiče zdravotně sledováni. Štěnátka vhodná do chovu i na vystavy.

Nabízím chovatelský servis - hlídání v době vaší nepřítomnosti, úprava srst, poradenství v oblasti sportovních aktivit, výcvik a nácvik výstavního předvedení, výživové poradenství.

Bližší informace telefonicky 721 927 824

Tr fenka nar.29.5.2022 / Fauna ze Stareho dvora x Heartbreaker Laguna Love-import/ k zadání , vhodná do chovu i na výstavy po výstavně úspěšných a zdravotně sledovných rodičích. RU fenka nar.21.5.2022 /Goldie ze Stareho dvora x Heartbreaker Laguna Love -import/ k zadání není vhodná do chovu-momentálně nekorektní skus. Rodiče i prarodiče je možné vidět , všichni zdravotně sledováni. Chovatelský servis , úprava srsti, výživové poradenství , hlídání v době dovolených a další. Další informace telefonicky 721927824

MÁME ŠTĚŇÁTKA!

Dne 20.3.2022 se narodilo 5 štěňátek. Hrdými rodiči jsou Debbie ze Starého dvora a importovaný pejsek Heartbreaker Laguna Love "Harty" /dědeček štěňat importovaný pejsek z Austrálie/. Oba rodiče i prarodiče zdravotně sledováni MVD, DOV, pately, EFS/CC /aktualní vyšetření srdce/. V případě zájmu vám sdělím podrobnější informace.

Matka: Debbie ze Starého dvora


Otec: Heartbreaker Laguna Love "Harty"

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com